Finaliści i laureaci konkursów przedmiotowych
LAUREACI | FINALIŚCI |
Nell Jass 2016/2017 Konkurs Języka Polskiego - opiekun p. Marta Jass
Natalia Ślefarska 2016/2017 Konkurs Języka Polskiego - opiekun p. Marta Jass
Magdalena Staniec 2015/2016 Konkurs Biologiczny - opiekun p. Jolanta Żmuda
Daniel Haba 2013/2014 Konkurs Biologiczny - opiekun p. Jolanta Żmuda
Wioletta Olesińska 2011/2012 Konkurs Jezyka Rosyjskiego - opiekun p. Ludmiła Gębska
Aleksandra Kurek 2009/2010 Konkurs Jezyka Rosyjskiego - opiekun p. Ludmiła Gębska
Karolina Bałchanowska 2007/2008 Konkurs Jezyka Rosyjskiego - opiekun p. Ludmiła Gębska
Justyna Gębska 2007/2008 Konkurs Jezyka Rosyjskiego - opiekun p. Ludmiła Gębska
Anna Polak 2004/2005 Konkurs Jezyka Polskiego - opiekun p. Marta Jass
|
Wojciech Foksa
2019/2020 Konkurs Fizyczny - opiekun p. Grzegorz Perczak
Wojciech Foksa 2019/2020 Konkurs Języka Rosyjskiego - opiekun p. Anna Zientarska
Maria Krawczyk 2019/2020 Konkurs Języka Rosyjskiego - opiekun p. Anna Zientarska
Kajetan Zapała 2019/2020 Konkurs Biologiczny - opiekun p. Jolanta Żmuda
Natalia Ślefarska 2016/2017 Konkurs Matematyczny - opiekun p. Renata Jurkiewicz
Magdalena Foksa 2016/2017 Konkurs Języka Polskiego - opiekun p. Marta Jass
Aleksandra Wojtasińska 2016/2017 Konkurs Geograficzny - opiekun p. Anna Więch
Zofia Salwa 2016/2017 Konkurs Historyczny - opiekun p. Ewelina Naszydłowska
Natalia Ślefarska 2015/2016 Konkurs Języka Polskiego - opiekun p. Marta Jass
Piotr Połeć 2014/2015 Konkurs Języka Polskiego - opiekun p. Marta Jass
Mikołaj Zamaryka 2013/2014 Konkurs Historyczny - opiekun p. Ewelina Naszydłowska
Mikołaj Zamaryka 2013/2014 Konkurs Biologiczny - opiekun p. Jolanta Żmuda
Mikołaj Zamaryka 2012/2013 Konkurs Jezyka Polskiego - opiekun p. Marta Jass
Mikołaj Zamaryka 2012/2013 Konkurs Jezyka Polskiego - opiekun p. Marta Jass
Adrianna Lechowicz 2010/2011 Konkurs Jezyka Rosyjskiego - opiekun p. Ludmiła Gębska
Katarzyna Karcz 2010/2011 Konkurs Jezyka Rosyjskiego - opiekun p. Ludmiła Gębska
Aleksandra Raczyńska 2009/2010 Konkurs Matematyczny - opiekun p. Urszula Rysińska
Konrad Gębski 2009/2010 Konkurs Jezyka Rosyjskiego - opiekun p. Ludmiła Gębska
Katarzyna Durlik 2007/2008 Konkurs Biologiczny - opiekun p. Jolanta Żmuda
Ewa Kondrak 2005/2006 Konkurs Języka Polskiego - opiekun p. Marta Jass
|