Spotkanie z funkcjonariuszami Policji

Funkcjonariusze Policji, z Komisariatu I Policji w Kielcach, panowie sierż. sz. Adam Zacharski, st. sierż. Grzegorz Michta i mł. asp. Michał Kurek przyjęli zaproszenie do naszej szkoły i przeprowadzili zajęcia profilaktyczne.

4 października młodzież z klasy VI, VII, VIII uczestniczyła w zajęciach z zakresu cyberprzestępczości, przemocy rówieśniczej i odpowiedzialności karnej nieletnich. Z opinii uczniów i nauczycieli biorących udział w spotkaniu mogę wnioskować, że było ono bardzo interesujące. Zaprezentowany materiał filmowy wzbudził żywe reakcje uczestników spotkania.
                Z najmłodszymi uczniami z klas 0- III policjanci spotkali się 8 października. Mundurowi rozmawiali     o bezpieczeństwie w ruch drogowym i prawidłowym zachowaniu jako pieszy i pasażer pojazdu. Dzieci z wielkim entuzjazmem ćwiczyły poruszanie się przez przejście dla pieszych przy użyciu zestawu ,, miasteczko autochodzik”.
Chrońmy swoje pociechy przed zagrożeniem, uczmy poprawnych zachowań, zachęcajmy do noszenia odblasków. Bądźmy wzorem dla dzieci.
                Dziękujemy panom dzielnicowym za bardzo profesjonalne i ciekawe zajęcia dla naszych uczniów.