Z Podwórka na Stadion "O Puchar Tymbarku"

W dniu 22.10.2019r. na boisku w Ćmińsku odbyła się  XX Edycja Powiatowych Zawodów w Piłce Nożnej "Z Podwórka na Stadion O Puchar Tymbarku".
Nasza drużyna w składzie: Miłosz Wojdalski, Jakub Lisowski, Jakub Marcisz, Kacper Durlik, Antoni Łyżwa, Antoni Fatyga, Franciszek Foksa, Oskar Dziwoń, Kacper Bernatek w pięknym stylu pokonała szkoły: Kajetanów 6:1, Lechów 7:1  Raków 4:1  zajmując I miejsce w grupie.

W finale pokonaliśmy szkolę w  Ćmińsku 2:1, oraz przegraliśmy z Grzymałkowem 2:0, ostatecznie zajmując DRUGIE MIEJSCE.

Dziękuę zawodnikom za walkę (otrzymali oni medale oraz dyplomy), rodzicom za doping i trzymanie kciuków, a opiekunom (Z. Staniec, J. Barucha) za przygotowanie drużyny do zawodów. Do zobaczenia za rok.