Osiągnięcia uczniów

Artykuły

• Uczennica Katarzyna Sobczyk zajeła I miejsce w II Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego o "Puchar Świętokrzy - ski" w narciarstwie zjazdowum Szkół Podstawowych w kategorii dziewcząt kl. 4 - 6. Mistrzostwa odbywały sie 16.02.2011na Stadionie,  pod  patronatem Wójta Gminy Sitkówka - Nowiny.

• Uczennica Julia Sobczyk zajeła III miejsce w II Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego o "Puchar Świętokrzy - ski" w narciarstwie zjazdowum Szkół Podstawowych w kategorii dziewcząt kl. 4 - 6. Mistrzostwa odbywały sie 16.02.2011na Stadionie,  pod  patronatem Wójta Gminy Sitkówka - Nowiny.

• 19 stycznia 2011 r. w Zagnańsku odbył się Gminny Turniej Piłki Siatkowej Chłopców. Drużyna w składzie

Piotr Lisowski

Emil Ślusarczyk

Michał Tokar

Mateusz Górecki

Hubert Gębski

Piotr Gumulski

Zajeła II miejsce w zawodach.

• 17 stycznia 2011 r. w Zagnańsku odbył się Gminny Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt. Drużyna w składzie

Katarzyna Karcz

Aleksandra Piwońska

Anna Kwaśniewska

Patrycja Szczygieł

Anna Gała

Adrianna Lechowicz

Magda Rutkiewicz

Kinga Ślefarska

Zwyciężyła zawody zajmując I miejsce

przerwa

Dyplom dla Najlepszej Zawodniczki zawodów otrzymała Aleksandra Piwońska

• 30 listopada 2010 r. dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Samsonowie zajęły II miejsce w Półfinale Wojewódzkim w Mini-Piłce Nożnej dziewcząt, Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Skarżysku Kamiennej. Drużyna w składzie:

Karolina Grudzień

Paulina Kita

Aleksandra Linek

Julia Linek

Aleksandra Gębska

Karolina Życińska

Wiktoria Hyb

Oliwia Salwa

Weronika Szwed

Czytaj Więcej o:

• 30 listopada 2010 r. dziewczęta  z gimnazjum w Samsonowie wzięły udział "Świętokrzyskiej Akademii Sportu" w Bodzentynie. W rozgrywkach w tenisa stołowego, udział wzięły Aleksandra Piwońska i Katarzyna Karcz.

• 24 listopada 2010 r. chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Samsonowie zajeli I miejsce w Gminnym Turnieju Mini Piłki Nożnej w Zagnańsku awansując tym samym do rozgrywek rejonowych. Skład drużyny:

Cezary Foksa

Konrad Bochenek